Post

Zaimponuj swojej randce uśmiechem

Cóż, jakkolwiek może to zabrzmieć banalnie, wszyscy chcemy choć raz usłyszeć ten komplement od naszego znaczącego drugiego. Chcemy mieć perłowo biały uśmiech, który może uczynić naszą randkę gawk specjalnie, gdy jest walentynki. Trwałe wrażenia mają przecież znaczenie.

Ale dla jak wielu z nas to się naprawdę sprawdza?

Piękny uśmiech nie jest czymś naturalnym dla wszystkich. Niektórzy z nas muszą na to ciężko pracować (tak jak wszystko w życiu, duh!).

Z walentynkami w dół alei możesz chcieć wyglądać jak najlepiej dla tego wyjątkowego kogoś. Najlepszy wygląd zawiera w sobie ten uśmiech, za który można umrzeć.

Oto jak można uzyskać uśmiech, który może zabić (lub przynajmniej utrzymać je na haczyku) -

1. Trening tych mięśni. Spróbuj jogi twarzy. Uwierz lub nie, ćwiczenie mięśni twarzy może w znacznym stopniu przyczynić się do uzyskania atrakcyjnego uśmiechu. Ćwiczenia na twarzy mogą wzmocnić i wzmocnić te mięśnie, i zwiększyć przepływ krwi, dmuchać w policzki i trzymać. Co więcej? Wydajesz się młodszy i zdrowszy.

2. Pozwól swoim ustom mówić - Piękne usta to nie tylko ozdobne piękno - mogą one zmienić Twój uśmiech. Jeśli chcesz mieć uśmiech, który zabija, ważne jest, aby dbać o swój dudek. Pij dużo wody - co najmniej 2 litry dziennie. To pomoże wyleczyć spierzchnięte usta. Przysięgnij na balsam do ust, lub olejek kokosowy, jeśli chcesz iść naturalną drogą. Aby zachować jędrność i pulchność ust, wymieszaj trochę brązowego cukru z olejkiem kokosowym i pocieraj usta mieszanką każdego wieczoru przed snem, aby pobudzić krążenie krwi i usunąć suchą skórę.

3. Dbaj o swoje zęby - nie możesz ignorować zdrowia jamy ustnej. Zdrowe zęby i dziąsła mogą w dużym stopniu wpływać na Twój uśmiech. Zaplamione, żółte zęby lub spuchnięte dziąsła to duża rzecz, której nie można pominąć. Dziąsła przebarwione ostrzem są kolejnym środkiem nawilżającym. Choć nie można ignorować podstawowych zasad, takich jak szczotkowanie zębów dwa razy dziennie czy nitkowanie zębów, to jednak opieka zdrowotna nad jamą ustną to coś więcej. Na przykład, aby uniknąć przebarwień, należy regularnie płukać i płukać gardło.

4. Fresh Breath - Check - Nawet 'Shrek' wiedział, jak ważny jest świeży oddech, dlaczego Ty nie możesz! Nieświeży oddech może doprowadzić do utraty randek, przyjaźni, możliwości i szczęścia. Istnieje wiele sposobów na utrzymanie świeżego oddechu, takich jak picie dużej ilości wody, jedzenie jabłek i regularne czyszczenie języka. Włóczenie się po posiłkach również pomaga. Często sprawdzaj swój zapach z ust. Najprostszym sposobem jest kilkakrotne polizanie tylnej części dłoni, pozostawienie jej do wyschnięcia, a następnie poczuj jej zapach.

5. Zaprzyjaźnij się z dentystą - Twój dentysta jest Twoim najlepszym przyjacielem, tym, który może dosłownie sprawić, że uśmiechniesz się głośno. Nie możesz sam zająć się wszystkimi swoimi problemami z jamą ustną, pozwól ekspertom wykonywać ich pracę. Więc podziel się z nim swoimi problemami.

Noszenie idealnego uśmiechu na "randkę" jest tak samo ważne jak noszenie idealnego stroju. Każdy uśmiech opowiada pewną historię. Pozwól, aby Twój opowiedział szczęśliwą historię!