Post

Korekta uśmiechu w Yumie

Co składa się na idealny uśmiech? Białe zęby? Proste zęby? Zęby o odpowiednich proporcjach względem siebie? Wspaniały uśmiech to coś więcej niż suma jego części. W gabinecie stomatologicznym w Yumie wierzymy, że Twój idealny uśmiech zawiera również inny element - Twoją wyjątkową osobowość.

Co to jest metamorfoza uśmiechu? Jest to połączenie procedur, które rozwiązują wszelkie problemy związane z Twoim obecnym uśmiechem. Po pierwsze, sprawdzamy stan zdrowia Twoich zębów. Jeśli masz ubytki, zajmiemy się nimi w pierwszej kolejności. Zdrowie jamy ustnej jest najważniejsze.

Następnie dr Mann staje się artystą stomatologii estetycznej przy użyciu wszystkich najnowocześniejszych dostępnych zabiegów. Współczesna stomatologia estetyczna oferuje wiele metod odbudowy zębów. Najmniej inwazyjne z nich to łączenie zębów oraz wkłady i nakłady koronowo-korzeniowe. Często można je wykonać już podczas jednej wizyty. Licówki porcelanowe mogą korygować niewielkie niedoskonałości, takie jak odpryski. Licówka może również skorygować kształt zęba, który jest nieprawidłowo ustawiony.

W przypadku zębów, których struktura nie jest prawidłowa, może być konieczne wykonanie korony protetycznej. Korony, które wykonujemy w gabinecie The Yuma Dentist w Yumie, doskonale komponują się z istniejącymi zębami. Nie ma efektu "Chiclet", kiedy korona wystaje jak kciuk.

Co zrobić, jeśli całkowicie brakuje Ci zęba? Zapytaj nas o implanty stomatologiczne. Ta stała odbudowa zęba jest zakotwiczona w kości szczęki i żuchwy, co zapewnia wytrzymałość, naturalną funkcjonalność i ochronę przed recesją kości. W przypadku implantu nie ma potrzeby uszkadzania dwóch sąsiednich zębów, co jest konieczne w przypadku mostu stomatologicznego. Dla naszych pacjentów z Yumy, którzy potrzebują leczenia ortodontycznego, dostępnych jest wiele rodzajów aparatów ortodontycznych. Zapytaj nas o niewidoczne aparaty ortodontyczne, aparaty lingwalne i szybkie aparaty ortodontyczne.

Być może największą potrzebą jest naprawa wcześniejszych prac dentystycznych wykonanych w innym miejscu. Możemy usunąć stare srebrne wypełnienia i zastąpić je wypełnieniami w kolorze naturalnego zęba oraz wymienić złamane korony dentystyczne.

Ukoronowanie zabiegu? Wybielanie zębów.