Post

Wyglądaj młodziej dzięki metamorfozie uśmiechu

Stomatologia estetyczna w gabinecie The Yuma Dentist może całkowicie odmienić uśmiech. Możesz być nieco sceptycznie nastawiony do tego twierdzenia; obietnica całkowitej przemiany to duże wyzwanie.

Czy metamorfoza uśmiechu jest skuteczna? Absolutnie! Metamorfoza uśmiechu polega na zastosowaniu procedur stomatologii estetycznej w celu dokonania pozytywnych zmian w Twoich zębach. Łączy ona dwie lub więcej z tych procedur, aby unowocześnić Twój uśmiech.

Efekty metamorfozy uśmiechu mogą być subtelne, lub mogą być dość dramatyczne. Możemy dokonać zmian w kolorze zębów, zamknąć luki, naprawić odpryski lub pęknięcia, lub ponownie ukształtować tkankę dziąseł.

Procedury obejmują:

  • Licówki porcelanowe
  • Łączenie
  • Implanty stomatologiczne
  • Wybielanie zębów

Licówki porcelanowe

to cienkie warstwy ceramiki klasy medycznej, które są mocowane do przedniej części zębów. Można je zastosować do pokrycia szczelin, odprysków i przebarwień.

Bonding

polega na zastosowaniu żywicy kompozytowej do naprawy próchnicy, odprysków lub pęknięć. Może być również stosowany w celu wydłużenia zębów. Kolor żywicy jest dopasowany do koloru zębów.

Implanty stomatologiczne

zostały okrzyknięte jednym z największych osiągnięć w historii stomatologii. W szczęce umieszcza się tytanowy trzpień, który z czasem zespala się z kością. Na jego szczycie umieszcza się sztuczny ząb, który wygląda i funkcjonuje jak ząb naturalny. Implanty mogą również zakotwiczyć komplet protez.

Wybielanie zębów.

Każdy chce mieć bielsze zęby, a wybielanie zębów jest jednym z najbardziej poszukiwanych zabiegów stomatologii estetycznej. Profesjonalne wybielanie przewyższa każdy produkt dostępny bez recepty.

W gabinecie The Yuma Dentist w Yuma AZ, pracujemy z Tobą, aby dostosować plan leczenia, który zaowocuje uśmiechem, jakiego zawsze pragnąłeś. Oprócz stomatologii estetycznej oferujemy pełen zakres zabiegów z zakresu stomatologii ogólnej. Zadzwoń, aby umówić się na wizytę już dziś!

Skontaktuj się z dentystą z Yumy:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ
85365

ArticleID 4593